Wosk z marihuany: Wszystko, co musisz wiedzieć

News

Wosk z marihuany stał się jednym z najbardziej popularnych produktów pochodnych marihuany. Chociaż palenie zioła jest nadal najbardziej powszechnym sposobem używania marihuany, na rynku pojawia się coraz więcej produktów do różnych zastosowań rekreacyjnych i medycznych, a wosk z marihuany staje się preferowanym wyborem dla wielu osób. Powodem tego jest fakt, że wosk z konopi ma bardzo wysokie stężenie THC

- od 10 do 20 normalnych jointów! Pomysł, aby cieszyć się czymś, co może dać efekt lepszy niż palenie jointa, jest powodem, dla którego wiele osób decyduje się na wypróbowanie wosku. Chociaż jest to całkowicie bezpieczne, jeśli robisz to po raz pierwszy, musisz zapoznać się z efektem, aby nie dać się zaskoczyć.

THC w trawce może sięgać nawet 30%, ale jeśli chodzi o wosk z konopi, jego zawartość wynosi około 90%. Dzieje się tak, ponieważ roślina jest wysadzana butanem, a produktem końcowym jest substancja przypominająca wosk, stąd nazwa wosk z konopi lub wosk z marihuany. Jest on również powszechnie znany pod nazwą Butane Hash Oil ( BHO ) i 710

(jeśli odwrócisz cyfry do góry nogami, będzie to oznaczać "olej").

Jeśli rozważasz spróbowanie tego wosku, podamy ci wszystkie niezbędne informacje, których musisz być świadomy, abyś mógł się przygotować!

Czym jest wosk z marihuany?

Wosk marihuanowy to nic innego jak wysoko skoncentrowana marihuana. Zawartość THC jest ekstrahowana za pomocą butanu. Trzeba przyznać, że wygląda on dość nieapetycznie, ponieważ przypomina wosk z uszu. Jeśli jednak miniesz się z wyglądem, możesz cieszyć się wyjątkowym "hajem". W końcu nie liczy się to, co na zewnątrz - liczy się to, co w środku!

Wyjątkowo wysoka zawartość THC sprawia, że wosk z konopi jest najlepszą formą zioła. Podczas gdy dla niektórych osób może to być trochę za dużo do użytku rekreacyjnego, osoby cierpiące na przewlekły ból lub choroby medyczne chętnie sięgają po ten produkt ze względu na korzyści, jakie może im zapewnić. Jednak jego cena wynosi ponad 40 dolarów za gram, co czyni go jednym z droższych produktów z konopi na rynku.

Jak można używać wosku z konopi indyjskich?

Woskiem z konopi można się cieszyć na wiele różnych sposobów. Chociaż nie można go używać tak, jak normalnie używa się trawki do skręcenia jointa, można posypać odrobiną wosku trawkę, aby uzyskać jeszcze lepsze doznania.

Używanie wosku do bonga

jest prawdopodobnie najczęstszym sposobem korzystania z tego produktu. Sposób konsumpcji polega na umieszczeniu wosku w bongu i paleniu go w taki sam sposób, w jaki normalnie palisz trawkę.

Dabbing jest bardzo podobnym sposobem do bonga, w którym można spożywać wosk z konopi indyjskich, ale nadal jest to osobny sposób. Wymaga pierścienia do dabbingu, który jest tym, co odróżnia go od bonga. Używając specjalistycznej dmuchawki podgrzewa się paznokieć, który może być wykonany z ceramiki, szkła lub tytanu. W ten sposób marihuana natychmiast odparowuje, a Ty wdychasz opary tak samo, jak w przypadku zwykłego bonga.

Użycie waporyzatora

to kolejny wygodny sposób na cieszenie się woskiem marihuany bez bałaganu i kłopotów. Potrzebujesz jednak dobrej jakości waporyzatora, ponieważ te słabsze nie będą w stanie podnieść temperatury na tyle, aby odparować wosk i dać ci dobre uderzenie. Tytanowa cewka jest tym, czego powinieneś szukać w vaporizerze, jeśli chcesz używać go do delektowania się tą substancją.

Domowe wytwarzanie wosku z marihuany

Przygotowanie wosku z marihuany w domu jest możliwe, ale musisz się upewnić, że naprawdę wiesz, co robisz. Fakt, że w procesie produkcji bierze udział butan sprawia, że jest to potencjalnie niebezpieczny proces. Butan jest substancją wysoce łatwopalną, więc należy postępować ostrożnie. Jeśli nie jesteś do końca pewien, co robisz lub nie masz wystarczającej pewności siebie, najlepiej kup wosk od renomowanego sprzedawcy.

Efekty działania wosku z marihuany

Chociaż pomysł z woskiem z marihuany może ci się spodobać, jeśli po raz pierwszy będziesz go spożywał, poświęć chwilę na zapoznanie się z efektami, jakie może wywołać. Produkt ten różni się znacznie od marihuany, więc jeśli jesteś przyzwyczajony do palenia marihuany, musisz dowiedzieć się więcej o wosku zanim się na niego zdecydujesz.

Ze względu na wysoką zawartość THC, ma on działanie halucynogenne. Odnotowano wiele przypadków, w których ludzie byli hospitalizowani z powodu przyjęcia zbyt dużej ilości wosku z konopi. Mimo że przedawkowanie jest praktycznie niemożliwe, halucynacje mogą spowodować, że osoba uwierzy, że doświadcza czegoś, co wymaga pomocy medycznej.

Z drugiej strony, należy również uważać na to, gdzie kupuje się wosk z konopi. Jeśli produkt zawiera zbyt dużo butanu pozostałego w procesie produkcji, wdychanie go może okazać się szkodliwe dla płuc.

I tak to wygląda! Wosk z konopi indyjskich może z łatwością stać się twoim nowym ulubionym produktem ziołowym, jeśli uwielbiasz mocne uderzenie THC i żywe halucynacje. Jeśli używasz go po raz pierwszy, być może dobrym pomysłem jest pójście na łatwiznę i nie przesadzanie. Może po prostu posypcie trochę na waszego jointa i zobaczcie, co z tego wyjdzie. Pamiętajcie, że jest on znacznie silniejszy niż zwykły joint i podczas gdy efekty mogą być niesamowite, musicie być na to przygotowani. Szczęśliwego kamieniowania!

Oto mały filmik, który pomoże Ci jeszcze bardziej!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena