Bohater Super Bowl Patriotów Malcolm Butler na ławce z powodu trawki

News

New England Patriots cornerback, a zarazem bohater Super Bowl, Malcolm Butler nie zagrał w Super Bowl LII w przegranym przez drużynę meczu z Philadelphia Eagles.

Malcolm Butler nie dostał szansy na dokończenie tego sezonu. Butler, który w tym sezonie zagrał w prawie 98 procentach snapów defensywy Patriots, został szokująco posadzony na ławce. Oświadczenia trenera Patriots mówiły, że było to spowodowane chorobą. Jednak dalsze śledztwo wykazało, że było to za przyłapanie z marihuaną.

Oświadczenie NFL

NFL.com podało, że Butler zmagał się z ciężkim tygodniem choroby przed Super Bowl. Dodatkowo, miał drobne wykroczenie przeciwko drużynie. Główny trener Patriots, Bill Belichick, bronił swojej decyzji przed dziennikarzami po meczu. W poniedziałek stwierdził jednak, że w tej historii jest coś więcej.

"Doceniam pytanie, ale to byłaby znacznie dłuższa dyskusja" - powiedział Belichick, według ESPN. "Jest wiele rzeczy, które wchodzą w to. W końcu ostateczna decyzja jest tym, co powiedziałem, że jest".

Malcolm Butler był wyraźnie zdenerwowany

"Zrezygnowali ze mnie. F-. Jest jak jest," powiedział Butler, według ESPN. "Nie wiem, co to było. Zgaduję, że nie grałem dobrze, albo nie czuli się komfortowo. Nie wiem. Ale mogłem zmienić ten mecz". Były kolega Bultera z drużyny, Brandon Browner, poszedł na Instagrama, aby bronić swojego przyjaciela. Napisał "on nie pierwszy został złapany z trawką...godzina policyjna oznaczała również, że nie wolno nam mieć gości zwłaszcza kobiet". Przypomniał też widzom, że Patriots to drużyna, która daje "drugie szanse". Tu chodzi o faworytów.

Nie on pierwszy został przyłapany z trawką, ????????♂️, godzina policyjna oznaczała również, że nie wolno nam mieć gości, zwłaszcza kobiet. Jadłem kurczaka (Popeyes) w pokoju z graczem i jego żoną po godzinie policyjnej. Bill widział to spojrzenie w oczach Toma ostatniej nocy i pomyślał, że możemy wygrać bez naszych role players. Tom zagrał najwspanialszy mecz o ostatnie imię w historii Super Bowl (statystycznie). Ale kiedy robisz coś złego, nic dobrego nie może z tego wyniknąć. Tom zrobił wszystko, co mógł zrobić ostatniej nocy. Tom Brady był kozłem ostatniej nocy. Malcolm's presence was missed and felt last night. #fakty ????

A post shared by Brandon Browner (@bbrowner39) on Feb 5, 2018 at 10:50am PST

"Nie będę mówił żadnych nazwisk. Jak w każdej pracy, zawsze są faworyci, czujesz mnie, a lil' bro nie był faworytem", powiedział.

On również slammed decyzję w niedzielę w innym poście Instagram, mówiąc "szatnia została podzielona przed-game, najbardziej yds dał w grze SB, a twój najlepszy obrońca w ciągu ostatnich 3 sezonów. Nie dostaje snapów. Zostałeś zraniony/poparzony tam, gdzie był potrzebny dzisiejszej nocy.... #foolishpride."

Browner, powiedział. "Gracze grają, a Trenerzy mają Trenować, Bill został wyrolowany za to, że nie pozwolił swoim zawodnikom grać".

Mimo to Malcolm Butler stał się bohaterem Patriots po tym, jak dokonał game-ending interception przeciwko Seattle Seahawks w Super Bowl XLIX. Ponadto, od tego czasu zagrał w każdym meczu sezonu regularnego dla Patriots.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena