Co sądzą ćpuny? Sonic the Hedgehog, Locke and Key

News

Stonerzy dyskutują o Sonic The Hedgehog, Locke & Key i więcej w tym tygodniu w odcinku Mass Nerder Podcast.

Gospodarze Mass Nerder omawiają Sonic The Hedgehog oraz Locke and Key Netfixa.

Opis odcinka.:

Odcinek 155: Nowi strażnicy Kluczy; Ally, Ben, Cole i Cubby używają klucza umysłu, aby móc jednocześnie dyskutować o adaptacji Locke & Key Joe Hillsa przez Netflixa oraz o zaskakującym hicie filmowym Sonic The Hedgehog firmy Sega. Wspólnie zajmują się też kontrowersyjnymi opiniami, jakie otrzymali na temat ostatniej zawartości Dungeons and Dragons.

Posłuchaj tutaj:

O: Locke & Key

Występują: Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott

Twórca programu: Carlton Cuse

Adaptacja na podstawie serii komiksów autorstwa: Joe Hill

Polecane fragmenty z sieci

"Po tym jak ich ojciec zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach, trójka rodzeństwa Locke i ich matka wprowadzają się do domu przodków, Keyhouse, w którym odkrywają, że jest pełen magicznych kluczy, które mogą mieć związek ze śmiercią ich ojca".

O: Sonic The Hedgehog

Występują: Jim Carrey, James Marsden, Ben Schwartz

Directed By: Jeff Fowler

Studio: Paramount

Na podstawie postaci stworzonych przez Sega Games

Fragment z sieci

"Sonic próbuje poruszać się po zawiłościach życia na Ziemi wraz z nowo odnalezionym najlepszym przyjacielem, człowiekiem o imieniu Tom Wachowski. Sonic i Tom muszą połączyć siły, aby zapobiec złemu Dr. Robotnikowi. Robotnik zaczyna mieć obsesję na punkcie schwytania Sonica i wykorzystania jego mocy do dominacji nad światem."

O Dungeons and Dragons

Klip wideo z Dropout TV's Fantasy High

Featured snippet from the web

"Dungeons & Dragons (powszechnie skracane jako D&D lub DnD) to gra fabularna (RPG) fantasy typu tabletop, pierwotnie zaprojektowana przez Gary'ego Gygaxa i Dave'a Arnesona ] Po raz pierwszy została opublikowana w 1974 roku przez Tactical Studies Rules, Inc. Publikacja D&D jest powszechnie uznawana za początek nowoczesnych gier fabularnych i przemysłu gier fabularnych."

O Mass Nerder Podcast

Gospodarze Mass Nerdera przesiadują w piwnicy Bong Mansion - Photo By James Heaslip

Mass Nerder Podcast to premierowy podcast Higher Mentality poświęcony kulturze konopi. Prowadzony przez duet pisarski Cole Rispin (Nerdy Lasagna) & Ben Rispin (Puff Digital's Into The Weeds Podcast), cosplayerkę i gamerkę Ally Blundy oraz muzyka Jamesa "Cubby" Nelana (The Reason, Born in the 80's), Mass Nerder porusza najbardziej kontrowersyjne tematy mające miejsce w naszych ulubionych fikcyjnych światach.