WATCH: Doom otrzymuje napar z prasy X, aby się naćpać

News

Seria gier wideo DOOM jest transmitowana na żywo w tym tygodniu w Press X To Get High

Press X To Get High Infuse Doom w tym tygodniu

W tym tygodniu w odcinku Press X To Get High gospodarze Jake Reimer, Ben 64 i Logan świętują cały katalog gier DOOM. Chłopcy postanowili złożyć hołd DOOMowi w oczekiwaniu na DOOM: Eternal, który ma się ukazać 20 marca 2020 roku nakładem Bethesda Games.

Ekipa zamknęła pokaz kontynuując swój ciągły spacer przez N64's Zelda: Ocarina of Time i jeśli nadążasz, to ten retro walkthrough gier kusi ciągłą zabawą.

Oglądaj PXTGH tutaj:

Watch Press X to get High - Episode 54 z HigherMentality420 na www.twitch.tv

Najważniejsze momenty obejmują:

  • Jake wysadzający prosty skok w Ocarina of time. Heckling ensues.
  • X-Team wymyśla Pokemona o nazwie "Bakegotch".
  • "Chucapeeg" jest gwiazdą "Bakegotch".
  • Ben 64 wyciąga szybki na Jake'a

O DOOM!

Wciśnij X, aby się naćpać

Featured snippet from the internet

"Doom to strzelanka pierwszoosobowa wydana w 1993 roku i stworzona przez id Software dla systemu MS-DOS. Gracze wcielają się w postać kosmicznego marine, popularnie zwanego "Doomguy", który walczy z demonami z piekła rodem.

Wraz ze swoim poprzednikiem Wolfensteinem 3D, Doom pomógł zdefiniować gatunek FPS i zainspirował wiele podobnych gier, a także jest często wymieniany jako jedna z najlepszych gier wszech czasów. Graficzna przemoc w Doomie sprawiła, że stał się on przedmiotem kontrowersji. "

Dowiedz się więcej o DOOM: Eternal na stronie Bethesda Games

O ZELDA: Ocarina of Time

Press X To Get High kontynuuje swoją wędrówkę po Zeldzie w tym tygodniu

Polecane fragmenty z sieci

"The Legend of Zelda: Ocarina of Time (1998) to gra action-adventure opracowana i wydana przez Nintendo na konsolę Nintendo 64. Zelda. Jest to piąta gra z serii The Legend of Zel da.

Ocarina of Time otrzymała powszechne uznanie i została uznana za jedną z najlepszych gier wideo wszech czasów. Gra sprzedała się w siedmiu milionach egzemplarzy na całym świecie. Ocarina of Time jest najwyżej ocenianą grą w serwisie Metacritic i drugą w rankingu GameRankings.

Ocarina of Time została ponownie wydana jako część The Legend of Zelda: Collector's Edition w 2011 roku."

O PRESS X TO GET HIGH

O Press X to Get High

W każdą środę znajdziesz gospodarzy programu Press X to Get High - Jake'a Reimera, Chrisa Logana i Bena Pelletiera - ściśniętych razem na kanapie i transmitujących na żywo na kanale Twitch firmy Higher Mentality.

Wejdź i zobacz, jak trio śmieje się i kaszle na swojej drodze przez nowe lo-fi podejście do formatu "variety show". Szereg barwnych postaci i gości porusza tematy takie jak nowości w grach, filmy Marvela, japońskie anime i hybrydy z dominacją Sativy. Ich naćpane komentarze oferują głęboki wgląd w temat, z takimi perełkami jak "0/10 wyrzuć to do kosza" lub "ta gra jest dla ludzi, którzy piją jasne piwo", co sprawia, że ich aktywna publiczność śmieje się, angażuje i gawędzi. Po jednej sesji przekonasz się, że granie w gry wideo i puszczanie ogromnych jointów na żywo w internecie to coś, do czego ci trzej przyjaciele urodzili się, by to robić.

Subskrybuj PRESS X TO GET HIGH na Youtube

Śledź Press X To Get High na Instagramie @pressxtogethigh