Skrytka z zamkiem dla snowboardzisty - A Stash Story

News

A Stash Story: Skrzynka na skrytki z zamkiem

"Potrzeba było katastrofalnego zdarzenia, ale w końcu zmotywowałem się do znalezienia pudełka na skrytki z zamkiem.

Potrzeba było katastrofalnego wydarzenia, aby mnie tam zaprowadzić, ale stało się. Jeżdżę na snowboardzie od dnia, w którym skończyłem 12 lat. Przez 10 lat wcześniej jeździłem na nartach. Zawsze uwielbiałam przebywać na stoku i uwielbiam to do dziś. Jest tylko jedna różnica: Kiedy moi przyjaciele i ja staliśmy się starsi, poszliśmy do jednego z naszych sekretnych miejsc w Whistler Blackcomb (nasza baza wypadowa na zimę - szczęściarze, co?), aby zapalić małego jointa na początek dnia i kolejnego, aby go zakończyć. I jeszcze kilka w międzyczasie.

"Odpowiedzialny"

Jako "ten odpowiedzialny", byłem odpowiedzialny za trzymanie zioła wszystkich. W pewnym momencie, w moich wczesnych latach dwudziestych, wybraliśmy się na weekend do Banff, aby zmienić sytuację i wynająć domek letniskowy. Pierwszego dnia, miałem około 8 różnych torebek i rurek doob w torbie na zakupy w moim plecaku. Nikt nie chciał zostawić swoich ziółek i zapasów z powrotem w schronisku, więc miałem to wszystko. Wszystkie chłopcy polegali na mnie, jeśli chodzi o ich trawkę. Cóż, jeden skok, który nie poszedł zgodnie z planem (kto wiedział, że 1080 jest tak trudne?!) i moja torba wyskoczyła, luźne zioło i doobs rozrzucone po białym proszku. Nic z tego nie dało się uratować i dość mocno zrujnowałem wszystkim dzień. Cóż, nie zrujnowałem, ale chłopcy byli dalecy od zadowolenia. Dali mi ostry czas o tym przez resztę weekendu i czułam się okropnie. Próbowałam to sobie zracjonalizować, mówiąc sobie: "Może powinniście byli mieć przy sobie swoje własne zioło" i "Pieprzyć mnie? Pieprzę cię".

Wszystko się w końcu ułożyło, ale nadal byłem niesamowicie wkurzony i szczerze mówiąc, zażenowany. Mój kumpel zapytał operatora wyciągu czy ma jakieś "marihuany" przed naszym następnym zjazdem i załatwił nam je zanim słońce zaszło. Nie powinno mnie to tak bardzo niepokoić, ale tak było. Dosłownie przez cały rok.

365 dni później, nastawiony na identyczną wyprawę z tą samą grupą kumpli, podjąłem decyzję, by odkupić swoje winy. Po drobnych poszukiwaniach skrytek z zamkami znalazłem dokładnie to, czego potrzebowałem - skrytkę z zamkiem. Skrzynka z zamkiem pozwoliłaby mi przechowywać zioło należące do wszystkich bez ryzyka utraty wszystkiego w prochu.

The Stash Box - Lock Up

Torba StashLogix GoStash nie jest typową skrytką, ponieważ jest to torba. Torba lub pudełko, to nie ma znaczenia, ponieważ urządzenie StashLogic jest wszystko, co chcesz w pudełku z zamkiem. Ma programowalny zamek szyfrowy, wiele przegródek i jest miękki, dzięki czemu świetnie nadaje się do noszenia w plecaku podczas podróży. Utrzymuje też zapach na niskim poziomie.

Minęło już kilka lat, a ja nadal używam go na wzgórzach. Ale co ważniejsze, używam go jako mojego codziennego pudełka na rzeczy. Posiadanie pudełka z zamkiem jest kluczowe (kalambury zamierzone?) Gorąco polecam to każdemu, kto lubi trzymać swoje rzeczy w bezpiecznym miejscu. Wiele różnych przegródek pozwala mi również na przechowywanie pewnych materiałów bezpieczniej niż innych. Większość opcji skrzynek z zamkiem, na które natknąłem się podczas moich badań, miała twardą obudowę i nie sprawdziłaby się w moim plecaku w górach.

Do bani jest to, że musiałem zawieść moich chłopców w Banff, aby znaleźć to pudełko. Kiedy teraz idziemy razem na deskę, zamykana torba jest zwykle wypełniona smakołykami i nie ma miejsca, w którym wolałbym je ukryć."

Większość entuzjastów marihuany ma w swoim życiu specjalny pojemnik, taki jak ta skrytka z zamkiem! Jest to pojemnik, w którym przechowuje się wiele rzeczy bardzo bliskich i drogich ich sercu. Papierosy, młynki, filtry i wiele więcej. Skrzynka

może wiele powiedzieć o jej właścicielu. Czy jest duże? Małe? Brudny? Czysta? Uporządkowane? A może niechlujny? A co z historią, która się za tym kryje?

W StashStory

staramy się ujawnić osobiste akcenty związane z wyborem miejsca do przechowywania ziół. Twoja skrytka może być prezentem, odkryciem lub objawieniem. Ale my chcemy to zobaczyć!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena