Palenie trawki i gry: 5 gier, które MUSZĄ zostać przerobione

News

20 września, Link's Awakening doczekało się wydania nowoczesnego remake'u remasteru oryginału z Game Boy'a z 1993 roku.

Zacząłem się zastanawiać...jakie gry chciałbym zobaczyć w remake'u?

Czy w ogóle chcę iść tą drogą?

Tak.

Zanurzmy się w 5 gier, które powinny zostać zremasterowane!

Ludzie są ciekawą rasą, skłonną do powtarzania się. Powtarzamy wszystko... ale nie mówię o ponurej egzystencji, która nie jest wysoka. Mam na myśli tę małą rzecz, która stała się naprawdę zakorzeniona w naszym społeczeństwie: Nostalgia. Och, samo wymówienie tego słowa wypełnia mój umysł obrazami ziarnistych filmów, brzydkich fryzur i ohydnych wielokątów. To jest to wszechobecne uczucie "Cholera! Pamiętasz to? To było gówno!". Niezależnie od tego, czy remake'ujemy najfajniejsze muscle cars, najgorętsze trendy w modzie, wszystkie lata 80-te (Stranger Things), a także to, co wydaje się KAŻDYM filmem (niezależnie od tego, czy był dobry czy zły, znasz go, kochasz go lub... najprawdopodobniej go nienawidzisz). Cykliczna seria wydarzeń, które są ponownie opowiedziane, kręcąc nas w tych samych korytarzach, i przeżywając ten sam stary Groundhog Day. Ten trend można teraz zobaczyć wyważając drzwi na moim ulubionym hobby z dzieciństwa.

Czekajcie na to...

Oni są remaking gier wideo!

Nie mówię o HD remaster, s lub proste porty starych gier do nowych systemów. Mówię o tym, że od podstaw, skradziony pomysł, całkowicie przerobiony. Teraz, jestem z dwóch umysłów o tym; w tym roku widzieliśmy Resident Evil 2 remake spadek do niesamowitego uznania od siebie i wielu krytyków na całym świecie gier. Tak, możemy zobaczyć, jak przełomowe gry i pomysły mogą być przywrócone z nowym - ale znajomy - spin zachwycić poprzednich i nowych odbiorców podobnie. Ale, jestem pesymistą i przewiduję wiele niepowodzeń - patrzę na ciebie Final Fantasy 7 remake!!!* - z wielu firm rozwoju gier próbuje wskoczyć i przeżyć chwałę ich zbiorowej przeszłości. Ale zakładając, że wszyscy będą tak rozważni w rozbieraniu i ponownym kładzeniu fundamentów, które doprowadziły do powstania tego potężnego behemota przemysłu, jak to miało miejsce w przypadku RE2, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Spyro i remake'ów Shadow of the Colossus, nie mamy się czym martwić o nasze ukochane franczyzy. Załóżmy więc okulary w kolorze zielska i spójrzmy na moją listę gier, które MUSZĄ zostać zremasterowane.

5: Tony Hawk Pro Skater

Przywróćcie te słodkie szlify!

Mój współgospodarz, Snake, który wcisnął "X" aby się wywyższyć, omówił już w poprzednim artykule większość z tego, co czyni tę serię niesamowitym zestawem gier. Ale skoro jest to najczęściej uważana za najlepszą serię w skateboardowych grach wideo, dlaczego nie dostajemy nowych wcieleń tej ukochanej franczyzy? Oto mój kompromis: Reboot go. Po prostu daj nam więcej tego, co już kochamy. Daj nam wszechstronny projekt poziomu, który opuścił nas szlifowania różnych ścieżek tylko znaleźć coś nowego za każdym razem podnieśliśmy kontroler. Daj nam te niesamowite soundtracki, które pompują cię i utrzymać cię zachwycony w końcu przybijania tego miliona punktów sztuczki. Grafika w tych grach jest już przestarzała, więc po prostu przywróć tę doskonałą rozgrywkę płynnego uzależnienia od sztuczek w nowym, zaktualizowanym silniku. Dodaj kilka nowych trofeów/osiągnięć i trochę farby. To wszystko, o co prosimy.

4: Bully

Więc mówisz: "Wszyscy wiedzą, że powinni zrobić remake Tony'ego Hawka, Logan!". W porządku! Chcesz kontrowersyjnego? Zamknij się frajerze! Widzisz, co zrobiłem? Ale poważnie, spójrzmy na jedną ze starzejących się gier Rockstar. W 2006 roku był inny czas, a my widzieliśmy premierę kontrowersyjnego i powszechnie lubianego tytułu, trafnie nazwanego "Bully". Kto wie, czy jesteśmy w takim klimacie politycznym, aby kiedykolwiek zobaczyć sequel tej głupiej i ujmującej gry? Ale wierzę, że istnieje wystarczająco duża baza fanów, którzy chcą ponownie odwiedzić akademię Bullworth, aby to uzasadnić. Bully miał już korektę Botox z remasterem z ps2 na Xbox 360 kilka lat temu, ale to pozostała ta sama gra po prostu przeniesiony. Chcemy sequel lub remake z bieżącą grafiką Gen, nowe historie / misje, i głęboki remont clunky gameplay. Daj nam kilka nowych sztuczek i parodii postaci, aby spowodować chaos, a będziesz miał serca Bully's na trybunach. Ale jeśli nie, Rockstar... spotkajmy się po szkole przy stojakach na rowery!

3: Conker's Bad Fur Day

Przywróć ukochaną piłkę futrzaną

Pamiętacie proste czasy, kiedy to pyskaty, morderczy Wiewiór rządził dniem na Nintendo 64? Ja tak, i wiem, że wy też. Ta kultowa gra klasyczna jest na wielu listach graczy jako jeden z ich najbardziej ukochanych gier. Widzieliśmy Conker's wydany pod koniec cyklu 64, a wraz z tym widzieliśmy kilka rzeczy łamanie formy z tego wydania. To było zabawne, proste platformówki rozgrywki, z genialnym kolorowe grafiki, które współgrały z dziecięcym humorem, który - choć, był daleko od rodzinnych eskapad przyjaznych Mario i kumpli - było coś nowego i świeżego. Doświadczyliśmy tej szalonej narracji, a wszystko to okraszone po drodze głosami, których nie brakowało. Deweloperzy z Rare na pewno wiedzieli, co robią, kiedy opracowali ten charakterystyczny styl graficzny i ikoniczny wygląd, który nadaje się do pięknej przeróbki z 2020 roku.

2: Silent Hill

Silent Hill... jeden z pionierów gier grozy i powód, dla którego tak cholernie kocham ten gatunek. Co mogę powiedzieć o tej grze, co jeszcze nie zostało powiedziane? Przełomowe arcydzieło, jeśli kiedykolwiek istniało. Kiedy ta gra została wydana w 1999 roku, nie sądzę, że ktokolwiek wiedział, jak wielki wpływ będzie miała. Zdefiniowała ona gatunek survival horrorów. Poraża gracza swoją przerażającą atmosferą, tajemniczą, budzącą respekt lokacją, okraszoną genialną, przerażającą ścieżką dźwiękową. Istnieje wiele powodów, dla których ta gra potrzebuje remake'u; odświeżcie przestarzałą grafikę i elementy rozgrywki, a otrzymalibyśmy naprawdę przerażający remake. I właśnie dlatego genialny Hideo Kojima zdecydował się podjąć się napisania scenariusza i wyreżyserowania go z pomocą nagrodzonego Oscarem umysłu Guillermo Del Toro. Kiedy po raz pierwszy zagłębiliśmy się w "P.T." - grywalne demo, które, jak się później dowiedzieliśmy, było początkowym teaserem Silent Hills - dziewiątej części serii, która, jak wielu sądziło, miała ją zrestartować, świat ogarnęło przerażenie i ekscytacja nieskończonymi możliwościami, jakie stworzy ten tandem. Ale tak się nie stało, gdyż Konami anulowało projekt i... cóż... wmieszało się w konflikt ze sławnym Kojimą w czasie, gdy ten zdobywał wiele nagród za niedawno wydaną grę Metal Gear Solid 5. Został zwolniony z firmy i nakazano mu nie pokazywać się na rozdaniu nominacji/wygranych nagród, ani nie wypowiadać się na ten temat. Jest to jeden z wielu, WIELU powodów, dla których nienawidzę Konami. Ale odbiegam od tematu, byliśmy tak blisko i kiedy ta wiadomość została opublikowana, jestem pewien, że słyszałem miliony i miliony głosów wołających... Krzyczących "F$*@ Konami!".

Specjalne wyróżnienie: Seria Metal Gear

Ta gra jest na tej liście jako specjalne wyróżnienie, ponieważ nigdy nie doczekamy się jej realizacji ze względu na potraktowanie jej twórcy i wizjonera, o którym była mowa wcześniej. Hideo Kojima otrzymał czek in blanco i rusza ze swoją własną firmą Kojima Productions. Ale jeśli jesteś świadomy, jak wyjątkowa jest pierwsza odsłona i kolejne sequele tej franczyzy, będziesz smucił się razem ze mną. Fantastyczny remake serii Metal Gear po odejściu twórcy byłby bardzo pomocny w zażegnaniu rosnącego rozdźwięku między Konami a wieloletnimi fanami. Przerobić prymitywny gameplay, starą grafikę i rozgrywkę oraz zatrudnić kilku solidnych *ha* aktorów głosowych. Ta gra mogłaby powstać z popiołów niczym feniks całkowicie odrodzony, ale nie wstrzymuję oddechu. kaszel metal gear survive kaszel*

1: Star Wars: Knights of the Old Republic

Wydana w 2003 roku na oryginalnego Xboxa przez dewelopera, Bioware, jako prekursor powszechnie uwielbianej serii Mass Effect. Ten tytuł był w krajobrazie Star Wars i przyniósł zupełnie nowy standard dla action RPG. Prawdopodobnie jest to jedna z moich ulubionych gier RPG wszech czasów. Widzieliśmy go przeniesionego na niezliczone urządzenia, w tym tablety i telefony. Dlaczego? Ponieważ dokonała rzeczy niemożliwej: Spełnił legiony fanów adoracji z kanonu uznanych niesamowitą historię akcji wypełnione niespodzianką i niebezpieczeństwa. Rozgrywka, która jest solidna, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym, była oczywiście krokiem do wielu późniejszych wiodących tytułów Bioware. Będzie zajmować specjalne miejsce w moim sercu i wielu innych graczy. Mam nadzieję, że pewnego dnia doczekamy się odrodzenia tego arcydzieła.

Tak więc, tak to wygląda. Nie podoba Ci się moja lista? Masz swoją własną? Porozmawiajmy o niej. Chętnie się od ciebie dowiem. Zawsze można mnie znaleźć na Higher Mentality's Twitch Feed dla naszego show Press "X" to get High na www.Twitch.tv/highermentality420 lub mój własny kanał www.twitch.tv/Logan_vs lub w każdym z naszych społecznych na Press "X" to get

high. 0 0 głosowanie Artykuł Ocena